Shiko Profilin: TOTO'S CAFFE - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About TOTO'S CAFFE
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
0682041009
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
TOTO'S CAFFE, Kompani Italo-Shqiptare e cila merret me perpunimin dhe shitjen e kafes ekspres prej 10 vjetesh

kartvizita

Edit Value