Shiko Profilin: Skuader Rikonstruksione Herion Braja - www.njoftime.com
Albacall
kliko
kliko
No Recent Activity
About Skuader Rikonstruksione Herion Braja
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Skuadra Herjoni
Celular/Mobil:
0699206110
Adresa:
SELITE E VOGEL RRUGA DAVID SELENICA
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Rikonstruksione
Specifikat/Specializimi:
Jemi nje grup pune i specializuar dhe bejme keto punime, instalimet hidraulike, shtrim pllakash, suvatime, lyerje patinime, ndertime objektesh nga fillimi, nivelime betoni, shtrime parketesh etj

kartvizita

Edit Value
Rr. DAVID SELENICA - SELITE E VOGEL - TIRANE
Herion Braja 0699206110
Njoftime
9