Shiko Profilin: I-Call - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About I-Call
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
I-Call
Celular/Mobil:
0694403787
Adresa:
Rr Bardhyl
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Call Center
Specifikat/Specializimi:
CallCenteri me i ri, ku ju mund te shfaqni aftesite dhe profesionalizmin tuaj. Callcanteri ku ju mund te nisni nje karriere te re dhe te promovoni veten tuaj.
Njoftime
0