Shiko Profilin: PESPA ALBANIA - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About PESPA ALBANIA
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
Pespa Alumin
Celular/Mobil:
+355 (0) 68 90 73 463
Adresa:
Lagjia 14 Shkozet
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
Pespa Alumin eshte kompania e cila prej me shume se 28 vitesh operon dhe zhvillon ne fushen e produkteve te aluminit duke ofruar nje game te gjere te tyre si: kangjella, gardhe me saldim, streha, rafte, fasada te ventiluara & xhami, dyer-dritare, grila, struktura fotovoltaiku, produkte te parafabrikuara, etj

Ajo eshte lider ne kete fushe ne tregun vendas. Gjithashtu eshte shtrire fuqishem dhe ne Ballkan, Europe akoma dhe Afrike.

Vendet kryesore ku ajo eshte aktive ne eksporte jane: Kosove, Greqi, Maqedoni, Mal i Zi, Bosnje dhe Herzegovine, Itali, Serbi, Slloveni, Malte, France, Austri, Zvicer, Irlande, Tunizi , Bullgari etj.

Per informacione te metejshme mund te na vizitoni ne:
Website: www.pespagroup.com
Facebook: https://www.facebook.com/pespagroupalbania1
Kodi postal:
2001
NIPT:
K11618501V
Home Page
http://www.pespagroup.com
Njoftime
113