Shiko Profilin: juri.juri - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About juri.juri
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Celular/Mobil:
0694075374
Adresa:
Hamallaj,Manez
Specifikat/Specializimi:
Ne Durres,ne fshatin Hamallaj, 200 metra larg nga rruga nacionale, dhe 10 minuta larg plazhit te Gjirit te Lalzit, shiten 4 dynym e gjysem toke, me dokumenta te rregullta dhe e rregjistruar ne hipoteke.OKAZION.Cmim i favorshem.Shitet per arsye ekonomike.
Njoftime
4