Shiko Profilin: E Drejta qe Buron nga Ligji - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
No Recent Activity
About E Drejta qe Buron nga Ligji
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Qendra, "E Drejta qe Buron nga Ligji"
Adresa:
Rruga: "Muzaket", Nd.19, H. 12, Nr.12, Njesia Bashkiake Nr. 9
Telefon:
0696436800
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Shoqata/OJF
Specifikat/Specializimi:
Cfare ofron DBL
• A e dini qė Qėndra “E Drejta qė Buron nga Ligji” (DBL), ofron Kėshillime Ligjore FALAS pėr largimet e padrejta nga Puna !?
• A e dini qė Qėndra DBL, ofron konsulta jashtė Gjyqėsore FALAS !?
• A e dini qė Qėndra DBL, ofron shėrbime dhe infromim FALAS pėr marrėdhėnie Pune !?
• A e dini qė Qėndra DBL, ėshtė njė Zyrė Shėrbimesh dhe Aktivizmi pėr Zėrin e Qytetarit!?
Kodi postal:
1016
NIPT:
L 02013452 R

kartvizita

Edit Value
Cfare ofron DBL
• A e dini qė Qėndra “E Drejta qė Buron nga Ligji” (DBL), ofron Kėshillime Ligjore FALAS pėr largimet e padrejta nga Puna !?
• A e dini qė Qėndra DBL, ofron konsulta jashtė Gjyqėsore FALAS !?
• A e dini qė Qėndra DBL, ofron shėrbime dhe infromim FALAS pėr marrėdhėnie Pune !?
• A e dini qė Qėndra DBL, ėshtė njė Zyrė Shėrbimesh dhe Aktivizmi pėr Zėrin e Qytetarit!?
• DBL ju ofron Komunikim Shkresor, Ankesa & Kėrkesa nga Qytetari drejt Institucioneve Publike & Private, Kontrata Qiraje dhe Akt – Marrėveshje tė ndryshme!
Per me shume info, kontaktoni ne adresen: Rruga. “Muzaket”, Nd. 19, H. 12, Nr. 12, Njesia Bashkiake Nr. 9, Kodi Postar 1016, e-mail: qendradbl@gmail.com, Mob, 69 64 36 800, Tirane – Shqiperi.
• E Drejta Kėrkohet dhe Fitohet, nuk Dhurohet!