Shiko Profilin: VisualMind - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About VisualMind
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Visual Minds
Adresa:
Hoxhe Vokrri, Tirana, Albania
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Marketing
Specifikat/Specializimi:
Visual Mind Albania ėshtė njė kompani dinamike nė fushėn e prodhimit tė reklamave, marketingut, planifikimit dhe menaxhimit tė eventeve & fushatave

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.visualmind.al
Njoftime
0