Shiko Profilin: rubrika12 - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About rubrika12
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
elbasanit
Specifikat/Specializimi:
jemi nje grup muzikor,mosha 20-24, luajme muzike pop,funky,blues, rock & roll, rock,balada,piano bar, popullore qytetare etj.
kerkojme te punesohemi ne ndonje ambjent ku mund te luajme muzike live,si instrumentale po ashtu dhe vokale.
si dhe kerkojme nje MENAXHER MUZIKOR, qe na mundeson ambjentet ku te luajme muzike live dhe ai mban % e tij.
kush eshte i interesuar te na shkruaje ne kete adres
Kodi postal:
1000
Njoftime
13