Shiko Profilin: Diesel1 - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Diesel1
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
SERVIS DIESEL
Celular/Mobil:
355694075188
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Automjete
Specifikat/Specializimi:
RIPAROJME POMPA DHE INJEKTORE NAFTE VETURA KAMJONA FADROMA, RIPAROJME POMPA DHE INJEKTORE COMMON RAIL CDI HDI TDCI, BOSCH DELPHI DENSO SIEMENS.AUTODIAGNOSTIKIM I KOMPJUTERIZUAR, BANGO PROVA CDI DHE PER POMPA DHE INJEKTORE TE NDRYSHEM.. PJESE KEMBIMI..
Njoftime
4