Shiko Profilin: N.C.E. shpk - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About N.C.E. shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
N.C.E. shpk
Celular/Mobil:
0672022884
Adresa:
Sulejman Delvina pall. 29/14
Telefon:
+355 (0) 4 2247 831
Fax:
+355 (0) 4 2247 831
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
Ndertime te reja dhe Rikonstruksione
Kodi postal:
1019

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://nce-al.com
Njoftime
26