Shiko Profilin: t.c - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
t.c's Activity
About Me
Tab Content
No Recent Activity
About t.c
Qyteti:
Tiranė
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Arsim
Specifikat/Specializimi:
Ofrij kurse matematike ne grup dhe individe per sistemin 9-te vjecar dhe te mesem.ne grup 300lek/ora,individualisht 500leke/ora
Njoftime
0