Shiko Profilin: "ARSENALI"-Avni Haxhiu - www.njoftime.com
No Recent Activity
About "ARSENALI"-Avni Haxhiu
Shteti:
Kosovė
Qyteti:
Prishtinė
Emri i Subjektit:
"ARSENALI"
Celular/Mobil:
+38138545184
Telefon:
+37744504061
Fax:
+38138545184
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Agjensi turistike udhetimi
Specifikat/Specializimi:
Agjensi Doganore ne Kosove, Shitje te Bansave dhe Bileta Udhetimi
Kodi postal:
10000
Njoftime
0