Shiko Profilin: Rametal - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Rametal
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
RAMETAL SHPK
Adresa:
Autostrada DR-TR, Km5, Vrrine, Durres
Telefon:
052900996
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Shkrirje dhe tregetim i skrapit te aluminit. Prodhimi i lingotave te aluminit per eksport.
Kodi postal:
1001
NIPT:
L41517502C

kartvizita

Edit Value


RAMETAL SHPK
VRRINE, XHAFZOTAJ, Mbikalimi i Fllakes, DURRES
Autostrada DR-TR, km.5

0694094948

enkeleda@rametal.al | www.rametal.al
Home Page
http://www.rametal.al
Njoftime
12