Shiko Profilin: gunnar - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About gunnar
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Arbipack shpk
Celular/Mobil:
+355692058356
Adresa:
Sabaudin Gabrani, tek ish SMT e vjeter
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Kuti kartoni per ambalazh te cilesive dhe permasave te ndryshme. Specializuar sipas kerkesave te bizneseve te vogla dhe te mesme. Ndodhemi ne Tirane.

Package boxes of corrugated board of different sizes and qualities. We are specialised in meeting small and medium businesses demands. We are located in Tirana, Albania.
Njoftime
2