Shiko Profilin: Naser Ismail - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Naser Ismail
Shteti:
Kosovė
Qyteti:
Gjilan
Celular/Mobil:
+37744211717
Adresa:
Brigata e UCK-s rr.Hamdi Kurteshi
Telefon:
+38149211717
Specifikat/Specializimi:
kuzhinjer
Kodi postal:
6000

kartvizita

Edit Value
shitet shtepija ne qender te Gjilanit afer tregut te gjelbert lagjeja Brigada e UCK rr. Hamdi Kurteshi. shtepija esht 4+1 posedon 2.5 ari oborr dhe ka te gjith infrastrukturen . Qmimi sipas marrveshjes.
Njoftime
0