Shiko Profilin: ALBANIA ONE - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No More Results
About ALBANIA ONE
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
ALBANIA ONE
Celular/Mobil:
+355 68 37 59 829
Adresa:
Rr. " Abdyl Frasheri" Nd.5,H.6 NJESIA ADMINISTRATIVE Nr.5,TIRANE
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
*-Shitje- blerje- qira.
*-Vleresim pasurish,
*-Sherbime topografike,
*-Asistenc ligjore,
*-Sherbime industriale dhe civile,
*-Punesim ,
*-Arredim,
*-Konsulenc ne cift.
Kodi postal:
1019

kartvizita

Edit Value


AGJENSI ALBANIA ONE
+355683759829
☎ +355684813110
realestate@albaniaone.com

web:www.albaniaone.com
📫 Adresa:Prane sheshit Willson, pallati ku eshte PORCELANOZA.
Rr. "ABDYL FRASHERI"
Nd.5,H.6
NJESIA ADMINISTRATIVE Nr.5, 1019
TIRANE