Shiko Profilin: Ndertojme Shtepine Tuaj - www.njoftime.com
970 HP gjej prona nj
No Recent Activity
About Ndertojme Shtepine Tuaj
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Shkodėr
Emri i Subjektit:
Filipi Sh.p.k
Celular/Mobil:
00355682201473
Adresa:
Dheu Lehte
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
Operojme ne fushen e ndertimit_veme armaturat tona,punojme hekurin, bejme betonin dhe e hedhim vete. Ofrojme transporte per materialet inerte dne montime parafabricatesh qe kerkojne vinē deri ne 32t e 35m lartesi.
Kodi postal:
4020

kartvizita

Edit Value


Filipi shpk_Sipermarrje ndertimi

/-Ndertojme nga themelet deri tek ēatia-/

Na kontaktoni ne_ postelmarkfilipi@gmail.com

Tel:_00355682201473_00355672046760
_00393200697800.

Munde te na kontaktoni ēofte dhe vetem per preventive, pa asnje impenjim.