Shiko Profilin: transport per kosov - www.njoftime.com
albacall
tbrc_HP_R
No Recent Activity
About transport per kosov

Basic Information

About transport per kosov
Shteti:
Gjermani
Qyteti:
Prizren
Adresa:
flamuri
Kodi postal:
1000
Emri i Subjektit:
endriti transport per kosov
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Transport/Spedicion
Specifikat/Specializimi:
endriti transport per kosov

kartvizita
N.T.P. - ENDRITI - KOSOVĖ - PRIZREN.
STUTTGART - BAD CANNSTAT, DUISBURGER STR 3
INFO- 01578 49 57 575 E-mail luani_99@hotmail.com
Ju ofron transport tė mallrave te ndryshme nga vendi ku Ju banoni, nga
Gjermania, Zvicrra, Franca, Belgjika, Austria, Sllovenia dhe Italia.
Kemi pėrvoj tė gjatė nė kėtė lėmi. Ne gjithashtu ju sigurojm pėr mallin qė Ju dergoni
dhe ju dėrgojm mallrat edhe nėpėr shtėpitė tuaja, kjo mvaret nga
marrveshja juaj.
Gjithashtu Ju mund tė tėrheqni mallin edhe nė Depon tonė.
Ne gjendemi nė Prizren nė rrugen tranzite nė hyrje tė Prizrenit.
Mjafton tė na kontaktoni dhe ne ju japim mė shumė INFO nė lidhje me punen tonė dhe me tėrheqjen e mallit.

Contact


This Page
http://www.njoftime.com/member.php?43477-transport-per-kosov&s=21b6e7b8718334da366e54d5f694e5c1
Instant Messaging

Send an Instant Message to transport per kosov Using...

Statistics


Njoftime
Njoftime
0
Posts Per Day
0
General Information
Aktualizuar
31.12.2010 01:14
regjistruar
13.12.2010