Shiko Profilin: I.H - www.njoftime.com
Tab Content
I.H's Activity
About Me
Tab Content
No Recent Activity
About I.H
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
0695160184
Adresa:
prane shkolles vasil Shanto
Specifikat/Specializimi:
ofroj ndihme me mesimdhenie mashkekohore ne shqip dhe anglisht per nxenes deri ne klasen e 4
Njoftime
1