Shiko Profilin: Zyre Kontabiliteti AKH - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Zyre Kontabiliteti AKH
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Zyre Kontabiliteti dhe Auditi AKH
Celular/Mobil:
zyreauditi@gmail.com
Adresa:
Prane "21 Dhjetori" Tirane
Telefon:
068 83 83 995
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime Financjare
Specifikat/Specializimi:
Studio Eksperti Kontabel

kartvizita

Edit Value


Rruga Artan Lenja, Prane 21 Dhjetorit - Tirane
(Kompleksi Kontakt, Pallati Perseus)

068 83 83 995 | zyreauditi@gmail.com