Shiko Profilin: DAST sh.a. - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About DAST sh.a.
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
DAST sh.a
Adresa:
Autostrada Tirane-Durres, Km. 30
Telefon:
+355 52 25 25 25
Fax:
+355 52 25 25 26
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
lider ne prodhimin e ngjiteseve dhe rifiniturave

kartvizita

Edit Value


Autostrada Tiranė – Durrės
Durrės, Km 30
Phone: +355 52 25 25 25
Fax: +355 52 25 25 26
info@dast.eu
www.dast.eu

DELTA GROUP
Home Page
http://www.dast.eu
Njoftime
93