Shiko Profilin: "BESMIR KOMERC" DIBER - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
No Recent Activity
About "BESMIR KOMERC" DIBER
Shteti:
Maqedoni
Qyteti:
Dibėr e Madhe
Emri i Subjektit:
BESMIR KOMERC
Celular/Mobil:
++389 70 241 257
Adresa:
L.Taranik
Telefon:
++389 46 831 987
Fax:
++ 389 838 568
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Prodhues i pastave Jufka Dibre si dhe gjith llojet e makaronave dhe supave
Kodi postal:
1250
Njoftime
0