Shiko Profilin: Aleat - www.njoftime.com
Tab Content
No More Results
About Aleat
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Aleat Sh.p.k.
Adresa:
Rruga "Xhanfize Keko"
Specifikat/Specializimi:
Aleat Sh.p.k. ("Aleat") ėshtė njė kompani qė operon nė Shqipėri nė bazė kontrate konēesioni tė lidhur ndėrmjet Ministrisė sė Punėve tė Brendshme tė Shqipėrisė dhe konsorciumit tė Idemia Identity & Security (Francė) dhe Fondi Shqiptaro-Amerikan i Ndėrmarrjeve (Shqipėri) pėr prodhimin dhe shpėrndarjen e kartave tė identitetit dhe Pasaportave biometrike pėr qytetarėt shqiptarė.

kartvizita

Edit Value
Home Page
https://www.aleat.al/al
Njoftime
227