Shiko Profilin: "T.E.A" sh.p.k - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No More Results
About "T.E.A" sh.p.k
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
T.E.A shpk
Adresa:
Rr. Konferenca e Pezes, Nd. 75, H. 1
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Prodhim dhe tregtim birre
Kodi postal:
1027
NIPT:
K22001801I

kartvizita

Edit Value
Njoftime
18