Shiko Profilin: "Helios Catering" - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
No Recent Activity
About "Helios Catering"
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
"Helios Catering" sh.p.k
Specifikat/Specializimi:
Helios Catering ėshtė krijuar nė tetor tė vitit 2003 dhe qė prej asaj kohe, ka shėrbyer pėr mijėra klientė nė kokteje, mbledhje, ditėlindje, aktivitete private, evenimente bamirėsie apo biznesi – qė nga bufetė deri tek darkat madhėshtore apo dasmat, duke ofruar meny tė pasura dhe tė mrekullueshme,
Home Page
http://www.helioscatering.com
Njoftime
7