Shiko Profilin: "ROYAL"shpk - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No More Results
About "ROYAL"shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
ROYAL SHPK
Adresa:
Km i 6 Autostrada Tirane-Durres, Kashar
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti
Specifikat/Specializimi:
Royal shpk, ndermarrje distributore e disa prej markave lider ne tregun vendas dhe italian si Tusce, Sterilgarda, Sammontana etj

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.royalmh.com
Njoftime
25