Shiko Profilin: albdruri - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About albdruri
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
ALBDRURI sh.p.k
Celular/Mobil:
00355682067774
Adresa:
B:GJergj Fishta ish ekspozita(SH:Sot)
Telefon:
0035542363330
Fax:
0035542363330
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
albdruri mobilje e dyer me porosi tek ekspozita shqiperia sot 0682067774 0423633303albdruri

albdruri, Pėrshkrimi i njoftimit prodhime druri. mobilje dyer tamburato,dyer te blinduara,kuzhina,dhoma gjumi,minibare,tavolina,portmonto,arredim per bare e dyqane,shtepi druri,dritare druri,dyer dhe dritare duralomini,vetrata,tenda druri,etj. adresa:rruga Bardhyl Tirane tel:04 2458810/0682067774... Posto Artikull

Modifiko Profilin
Kodi postal:
4064

kartvizita

Edit Value


ALBDRURI sh.p.k
Rruga Bardhyl 500m nga brryli ne unaze. TIRANE
0682067774 / 042458810 / 2363330
albadruri@gmail.com
WWW.albdruri.com
Home Page
http://www.albdruri.al
Njoftime
16