Shiko Profilin: billa - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No More Results
About billa
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Billa & Co shpk
Adresa:
Autostrada Tirane-Durres, Km.7
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti me shumice
Specifikat/Specializimi:
Pllaka dhe Hidrosanitare (Tiles and axesories)

kartvizita

Edit Value


+355 68 907 2006
info@billa.al | www.billa.al
Njoftime
71