Shiko Profilin: " NEW VISION " CENTER - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
No Recent Activity
About " NEW VISION " CENTER
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
"NEW VISION"CENTER
Celular/Mobil:
0683037891
Adresa:
Rruga"Bardhok Biba", Nr.70
Telefon:
2235648
Fax:
2235648
Specifikat/Specializimi:
QENDRA E GJUHEVE TE HUAJA DHE KOMPJUTERIT
Home Page
http://www.newvisioncenter.org
Njoftime
1