Shiko Profilin: fatmir hamzallari - www.njoftime.com
albacall
tbrc_HP_R
Kliko

No Recent Activity
About fatmir hamzallari

Basic Information

kartvizitaMe quajne Fatmir Hamzallari .Jam mjek alternativ dhe kam studiuar gjith jeten propolisin e bletes.Ofroj nje produkt me baze natyrale te propolisit te bletes i cili sherben ne kurimin e nje sere semundjesh pa efekte anesore.
Mjekojme:
-Gjendrat e gjirit
- Diabetin
- Ftohjet,bajamet,alergjite,infeksionet
- Kolitet, majasellin,ulcerat
- Infeskionet e veshkave, temthit
- Krimbat e zorreve (parazitet), mykun
- Disa lloj ekzemash, reumatizmat, infeksionet e organeve gjenitale
- Kozmetiken e fytyres
- Rrit rezistencen imunitare
- Osteomiellit, dobesite trupore tek femijet
Per me teper klikoni ne www.mjekualternativ.com

Statistics


Njoftime
Njoftime
2
Posts Per Day
0.00
General Information
Aktualizuar
10.02.2016 20:18
regjistruar
01.10.2008