Shiko Profilin: Ndertim - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Ndertim
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durres
Emri i Subjektit:
Tirana International Development
Adresa:
Rr."Sami Frasheri"
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
Ofrojme apartamente,ambjente tregtare dhe garazhe ne Tirane dhe Golem te hipotekuara
Kodi postal:
355
Njoftime
0