Shiko Profilin: Agikons - www.njoftime.com
Tab Content
No More Results
About Agikons
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
AGIKONS
Celular/Mobil:
+355 68 40 52 085
Adresa:
Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit" A0/1
Telefon:
00355 48830003
Fax:
00355 48830004
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Ndertim
Specifikat/Specializimi:
''Agikons'' sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me ēmimet mė konkuruese nė treg. Themeluar qė nė vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumė projekte tė suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranė), ‘’Marea Resort’’ (Kavajė), “Tarraca e Ullijve” (Dhėrmi), “Plazhi i Gurtė” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandė) si edhe “Meshtekna” Brezovice. Agikons vlėrėson burimet njerėzore si asetin me tė madh tė shoqėrisė, duke kontribuar nė zhvillimin dhe promovimin e tyre nė fusha tė ndryshme profesionale. Talentet e reja kanė mundėsinė e pėrvetėsimit tė njohurive me profesionistėt mė tė mire tė fushės dhe tė bėhen liderat e sė nesėrmes.

kartvizita

Edit Value


“Agikons” sh.p.k
Bllokur Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania.
Tel: +355 (0) 69 408 6856
hr@agikons.com | www.agikons.com


Home Page
http://www.agikons.com/
Njoftime
275