Shiko Profilin: TECHPRO - www.njoftime.com
Albacall
kliko
kliko
Tab Content
  • TECHPRO's Avatar
    01.10.2019, 01:18
    TECHPRO started a thread We're Hiring! in ofroj vende pune
    You have just finished your studies, or you already have IT experience ? You wanna work for European companies ? Techpro is a Belgian company...
    0 replies | 480 view(s)
No More Results
About TECHPRO
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
TECHPRO
Celular/Mobil:
+355693322090
Adresa:
Rr.'Andon Zako Cajupi
Telefon:
+35544813008
Rubrika/fusha e aktivitetit:
IT
Specifikat/Specializimi:
Sherbime outsourcing dhe offshoring perfshire edhe
ndihmesen per shoqeri te tjera dhe/ose enteve publike
Shqiptare ose jo, ndihmese dhe ndermjetesim ne fushen e
zhvillimeve te softeve, sherbimeve te cyber security, big
data, marketing ne fushen e digital marketing dhe menyrave
tjera te marketingut, veprimtarite e lidhura dhe te ngjashme
me ato renditura me siper, te blej, te shesi, te marri hua,te
japi me qira te mira te tundeshme e te patundeshme dhe cdo
gje tjeter te nevojshme e te vlefshme per realizimin e
drejperdrejte o te terthorte te qellimit te shoqerise.
Kodi postal:
1001
NIPT:
L92126027U
Home Page
http://www.thetechpro.be
Njoftime
1