Shiko Profilin: RCEE Albania - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About RCEE Albania
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
RCEE
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Projektim/Inxhinieri
Specifikat/Specializimi:
Kompani konsulence dhe menaxhimi te kontratave te ndertimit. Specializuar ne studime, projektime, mbikqyrje veprash industriale, infrastrukture dhe zhvillim urban.
Njoftime
7