Shiko Profilin: Genti Group Shpk - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Genti Group Shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Fier
Emri i Subjektit:
Genti Group
Celular/Mobil:
+355 69 70 66 696
Adresa:
Lagja Kryengritja e Fierit(Kompleksi Apollon)
Telefon:
0697077770
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Projektim/Inxhinieri
Specifikat/Specializimi:
Projektim dhe Zbatim Projektesh. Shitje te produkteve industriale edhe sigurimi ambiental(Kamera, Sisteme Alarmi). Ofrojme edhe pagesa OSHEE, UFK, VODAFONE, ETJ.
Kodi postal:
9301