Shiko Profilin: Billion Real Estate - www.njoftime.com
No More Results
About Billion Real Estate
Shteti:
Shqipri
Qyteti:
Tiran
Emri i Subjektit:
Billion G&G GROUP
Adresa:
Rr. Donika Kastrioti
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Ne disponojm t gjitha llojet e pronave, biznese pr shitje e me qera, aprtamente, duplexe, vila, toka bujqsore, dhe pr ndrtim

kartvizita

Edit Value


Rr. Donika Kastrioti
+355 69 648 4888
info@billionrealty.al | www.billionrealty.al


Home Page
https://billionrealty.al
Njoftime
671