Shiko Profilin: DES Real Estate - www.njoftime.com
Tab Content
More Activity
About DES Real Estate
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
DES Real Estate Blloku
Celular/Mobil:
+355 69 403 5476
Adresa:
Rruga Ismail Qemali, Pallati Abissnet
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
DES Real Estate ėshtė njė franshisė e organizuar me disa kompani nė 4 shtete tė Ballkanit, Shqipėri, Kosovė, Mal i Zi dhe Maqedoni e Veriut.

kartvizita

Edit Value


DES Real Estate Bllok
Rr. Ismail Qemali, Pallati Abissnet - Tirane

+355 69 403 5476
brixhida.kokedhima@desrealestate.al | www.desrealestate.al


Home Page
http://www.desrealestate.al
Njoftime
770