Shiko Profilin: UMT - www.njoftime.com
Tab Content
UMT's Activity
About Me
Tab Content
No Recent Activity
About UMT
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Universiteti Metropolitan Tirana
Celular/Mobil:
069 60 70 111
Adresa:
Rruga Sotir Kolea, Qyteti Studenti
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Arsim
Specifikat/Specializimi:
Inxhinieri, Arkitekture dhe Ekonomi
Home Page
http://www.umt.edu.al
Njoftime
5