Shiko Profilin: ALPHA MED - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About ALPHA MED
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
AlphaMed
Celular/Mobil:
+355694026995
Telefon:
+355 04347812
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Farmaceutike
Specifikat/Specializimi:
Alpha Med eshte importues dhe distributor i pajisjeve dhe materialeve mjeksore.

kartvizita

Edit Value