Shiko Profilin: yreta - www.njoftime.com
970 HP gjej prona nj
Tab Content
No Recent Activity
About yreta
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Siri kodra
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Arsim
Specifikat/Specializimi:
Ne vitin 2016 kam mbaruar bachellorin ne degen Matematike ne Fakultetin e Shkencave te Natyres dhe sapo kam perfunduar materin shkencor ne te njejten dege per mesuesi.
Kodi postal:
1001
Njoftime
0