Shiko Profilin: Opus shpk - www.njoftime.com
Tab Content
No More Results
About Opus shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
OPUS SHPK
Celular/Mobil:
0698729117
Adresa:
BULEVARDI GJERGJ FISHTA, RRUGA IRFAN TOMINI (TEK PALLATET DELI JORGJI PRAN CREDINS BANK DHE RESTORANT TRATORIS)
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Call Center

kartvizita

Edit Value


BULEVARDI GJERGJ FISHTA,RRUGA IRFAN TOMINI
(TEK PALLATET DELI JORGJI PRAN CREDINS BANK DHE RESTORANT TRATORIS )