Shiko Profilin: ADMC International - www.njoftime.com
No Recent Activity
About ADMC International
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
ADMC International
Celular/Mobil:
0682073307
Adresa:
Rruga Abdyl Frasheri, ne krah te Vesa Center dhe KMY
Telefon:
045605194
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Punesim
Specifikat/Specializimi:
ADMC International ėshtė njė kompani ndėrtimi e shtrirė nė vendet mė tė zhvilluara tė botės si Dubai, Doha Katar, Florida USA. Themeluar qė prej vitit 2000 ajo ėshtė kthyer nė firmėn ndėrkombėtare mė dinamike ndėr kompanitė e ndėrtimit pėr strukturat e hekurit pėr kallėpe dhe betonim duke pėrfunduar projekte tė mėdha si Stadiumi i Lojėrave Olimpike nė Greqi, metro nė Qatar (Qatar Rail), aeroport nė Qatar si edhe shumė projekte tė tjera.

kartvizita

Edit Value


Construction & Employment Company
Abdyl Frasheri Street, near Vesa Center/KMY,
I-st Floor, Tirana - Albania
hr.al@admc-usa.com | o.raufi@admc-usa.com
Tel: +355 68 20 73 307 Office: +355 45 60 5194
http://admc-al.com
Home Page
http://admc-al.com
Njoftime
68