Shiko Profilin: WASHCENTER SHPK TIRANE - www.njoftime.com
No Recent Activity
About WASHCENTER SHPK TIRANE
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
WASHCENTER SHPK
Celular/Mobil:
+355 69 80 66 311
Adresa:
Rruga Dritan Hoxha
Telefon:
+355 42404334
Fax:
+355 42404334
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti me shumice
Specifikat/Specializimi:
Tregetim i produkteve profesionale larese, aksesor,pjese kembimi dhe produkte higjene per lavanteri, hoteleri,spitale etj
Kodi postal:
1023
Home Page
http://www.washcenter.al
Njoftime
6