Shiko Profilin: multilingual center zeit - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
No Recent Activity
About multilingual center zeit
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Zeit Multilingual Center
Celular/Mobil:
+355 67 26 36 666
Adresa:
Rr. Barrikadave, perballe ish stacionit te Trenit, Tirane
Telefon:
42233791
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kurse Profesionale
Specifikat/Specializimi:
Qendra e gjuheve te huaja "Zeit Multilingual Center" me vendendodhje ne qender te Tiranes ofron kurse te gjuheve te huaja si: Anglisht,Gjermanisht,Frengjisht,Italisht,Greqisht,Spanjisht,Suedisht, Bullgarisht,Shqip per te huaj etj. si edhe kurse pergatitore per maturantet dhe studente te profileve te ndryshme. Qendra jone ofron gjithashtu kurse per provimet nderkombetare te gjuheve te ndryshme.
Ambjente moderne, grupe te vogla, metodat me bashkekohore.
Per me teper informacione klikoni ne www.zeit.al
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value