Shiko Profilin: Hotel Adriatik - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Hotel Adriatik
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
Hotel Adriatik
Adresa:
L:13 RR: Pavaresia Plazh
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Hoteleri
Specifikat/Specializimi:
Hotel Adriatik i ndertuar qe ne 1957 dhe i rinovuar teresisht me 2017 ka ne perberjen e tij 70 dhoma, 2 restorante, 3 bare te jashtme, spa, pishina te hapur, fushe tenisi, hapesire te gjelbert. Qellimi yne eshte sherbimi sa me i mire ndaj klientit.
Home Page
http://www.adriatikhotel.com
Njoftime
19