Shiko Profilin: UTA AL Unlimited Travel Agency - www.njoftime.com
No Recent Activity
About UTA AL Unlimited Travel Agency
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Emri i Subjektit:
UTA.AL - Unlimited Travel Agency
Celular/Mobil:
+355692030133
Adresa:
L5 Rr.Mujo Ulqinaku prane Pall.Sportit
Fax:
+35552224012
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Turizem
Specifikat/Specializimi:
-Bileta Trageti
-Bileta Avioni
-Bileta Autobuzi
-Siguracione
-Pushime ne grup brenda dhe jashte vendit
-Makina me qera
-Pushime individuale
Kodi postal:
2000
NIPT:
L21605503U

kartvizita

Edit Value
Home Page
https://uta.al
Njoftime
1