Shiko Profilin: FUTURE HOME Property - www.njoftime.com
No More Results
About FUTURE HOME Property
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Rruga Muhamet Gjollesha
Emri i Subjektit:
Future Home PROPERTY
Celular/Mobil:
+355692955910
Adresa:
Rruga Muhamet Gjollesha , 21 Dhjetori
Telefon:
045628088
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Nje nga kompanite me te reja por me historik te hershem ne fushen e imobiliares ne Shqiperi. Me nje staf energjitik te ri, si dhe standarte moderne, ju ofrojme zgjidhje dhe zgjedhje per nevojat tuaja.
real estate, apartamente, troje, zyra ambjente biznesi, komerciale, banimi vleresim ndermjetesim, okazione
Kodi postal:
1001

kartvizita

Edit Value


Rruga Muhamet Gjollesha, (21 Dhjetori)
perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
Tel: 045628088 | Cel: 0692955910

Home Page
http://www.futurehome.al
Njoftime
433