Shiko Profilin: Klinika Dentare KETIDENT - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Klinika Dentare KETIDENT
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Klinika Dentare KETIDENT
Celular/Mobil:
+355 69 39 19 755
Adresa:
Rruga Hoxha Tahsim
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Dentist
Specifikat/Specializimi:
Klinika dentare me e specializuar ne Tirane. Ofrojme implante, faseta, dhembe zirkon dhe porcelan edhe shume sherbime te tjera me cilesi te larte
Home Page
http://www.ketident.com
Njoftime
5