Shiko Profilin: S&G Solution - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About S&G Solution
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
S&G Solutin
Celular/Mobil:
+355676219937
Adresa:
Rr. Frosina Plaku , 21Dhjetori
Telefon:
+355676219937
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Call Center
Specifikat/Specializimi:
Telemarketing dhe Marketing
Kodi postal:
Z.9-1023
NIPT:
L71704013A
Njoftime
2