Shiko Profilin: Real Deal - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Real Deal
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Real Deal Shpk
Celular/Mobil:
0674032997
Adresa:
Rruga Sami Frasheri
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Real Deal eshte Kompania me e re dhe me Dinamike ne treg ne fushen e Pasurive te Paluajtshme.
Bashkepunetore Energjike, Pozitive, Vizionare, me Integritet dhe Largpames kerkojme t'i bashkohen ekipit dhe Vizionit tone.
Se Shpejti REALDEAL futet edhe ne tregun nderkombetar.
Kodi postal:
1010
NIPT:
L72323035A

kartvizita

Edit Value


RealDeal Properties

Adresa: Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati i 2
E-mail: info@realdeal.al
Telefon: +355674032997

Home Page
http://www.realdeal.al
Njoftime
13